Що можна купувати в системи Прозорро


Електронний портал Prozorro надає своїм клієнтам унікальну можливість брати участь в електронних аукціонах, в яких здійснюється продаж необроблених сортів деревини. Такий формат продажу деревини вигідний не тільки клієнтам компанії та потенційним клієнтам, а й державі, яка тяжіє збільшити продажів деревини на ринку товарів, зокрема, використовуючи всі види Інтернет-порталів та джерел для цього.

Навіщо потрібні електронні аукціони з продажу необробленої деревини?

Продавці, а саме різні лісозаготівельні компанії, виставляють свою продукцію на продаж на електронних інтернет-аукціонах. Деревина заздалегідь готується до продажу, але обробляється вона не всіма звичними методами та методами.

Потенційні клієнти самі мають право вирішувати, чи буде перероблена придбана деревина та як це робити. Контроль за продажем деревини за підтримки віртуальних аукціонів, природно, здійснює держава, він сумлінно гарантує безпеку та прозорість усіх операцій з продажу товарів, включаючи готівку. Торги дають багато можливостей, ви навіть можете орендувати нерухомість https://sale.uub.com.ua/ru/filter/leasehold чи здати в оренду.

Більше того, звичайно, всі аукціони та тендери, що проводяться за системою Prozorro, є відкритими та доступними для третіх осіб, через що повністю виключається вся ймовірність порушення законів та встановлених правил та норм щодо проведення подібних угод. У тому випадку, якщо в ході аукціону або аукціону хтось із учасників виявився незадоволеним, він може самостійно подати претензію на електронну пошту Prozorro. Незабаром після придбання офіційного позову компанія проведе ретельне розслідування всіх обставин, описаних у скарзі.

Порядок участі в електронних аукціонах від Prozorro з продажу та придбання необробленої деревини

Для того, щоб стати постійним учасником електронних аукціонів, що проводяться Prozorro, всім клієнтам потрібно заздалегідь пройти процедуру реєстрації на біржі, яка працює в цій системі. Наприклад, ви можете зареєструватися на веб-сайті Української універсальної біржі та подати заявку на участь в аукціоні. Заява буде розглянута системою, а згодом замовник отримує дозвіл на участь у самому аукціоні.