Налаштування розсилки на електронному майданчику УЕБ


Існує багато критеріїв, на основі яких можна обирати електронний майданчик. Варто нагадати, що основне завдання таких сайтів – це надання можливості взяти участь в торгах, аукціонах та тендерах. Вимоги до самих учасників можуть бути різними і на це впливає багато сторонніх факторів.

В будь-якому випадку, кожен користувач повинен підходити до питання вибору майданчика з розумінням того, що це обов’язково вплине на його шанси стати переможцем в торгах.

Перш за все, потрібно звертати увагу на те, чи дійсно сайт є акредитований в системі ПроЗорро. Це ключовий критерій, який повинен бути врахований незалежно від обставин. Вже після цього, можна звертати увагу на зручність, функціонал, ринки та інші важливі моменти.

Якщо говорити про найбільш надійний майданчик в напрямку енергетичних ресурсів, то є сенс звернути свою увагу на сайт УЕБ. Українська енергетична біржа – це лідер в цій області і саме тут учасники можуть знайти для себе такі ринки, як:

  • Природній та скраплений газ;
  • Добрива;
  • Вугільна продукція;
  • Нафтові вироби та конденсат;
  • Необроблена деревина;
  • Електрична енергія.

Якщо вам відразу цікавий повний перелік ринків, то є сенс відразу перейти на сайт https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board/ та знайти там інформацію, яка буде для вас потенційно важливою.

Що потрібно знати про розсилку

Електронна розсилка – це один з інструментів, що доступний на сайті української енергетичної біржі та ще багатьох інших сервісів.

Насправді, тут працює максимально простий принцип. Вказавши певну інформацію про лоти, які підходять по вашим критеріям, система самостійно буде підбирати всі такі оголошення і відправляти вам їх одним з обраних методів.

Наразі, частіше за все користувачі обирають варіант з телеграмом, вайбером та електронною поштою. Ви ж можете обрати будь-який варіант, що дійсно підтримується самою системою.

Що стосується часу, який буде витрачений на налаштування розсилки – це декілька хвилин. При цьому, надалі це дозволить зекономити набагато більше власного часу та використати його в якихось більш важливих напрямках.

Окрім цього інструменту, на сайті є ще багато інших цікавих функцій по типу календаря торгів, калькулятору вартості й тому подібних можливостей. Вам же залишається лише ознайомитися зі всім цим більш детально.