Продаж деревної техсировини мл на Прозоро.Продажі


Щоб вигідно купувати деревину для різних потреб виробництва, приймайте учать у відкритих аукціонах на онлайн ресурсі Прозорро! ProZorro – це універсальна система державних закупівель, яка дозволяє учасникам приймати участь у електронних торгах без обмежень. Через онлайн платформу можна купити чи продати будь-яку сировину, готову продукцію, обкладання, роботи чи послуги. Покупцями можуть бути державні та комунальні підприємства, комерційні структури, підприємці. Для залучення більшої кількості учасників Прозорро співпрацює з крупними електронними біржами. Товарна біржа «Українська Енергетична Біржа» (ТБ УЕБ) є акредитованим партнером Прозорро, публікує інформацію про оголошені аукціони на сайті sale.ueex.com.ua.

Особливості та призначення техсировини мл

Техсировина мл (м’яко листяних порід) – це деревина берези, вільхи, тополі, липи, осики та інших порід. Лісозаготівельні компанії доставляють техсировину мл у вигляді розпилених колод чи у колотому вигляді. Деревина м’яко листяних порід майже не має запаху, відрізняється красивою природною текстурою та легко оброблюється. Такі породи дерева широко використовуються для виготовлення меблів, декоративних та оздоблювальних елементів. Технічна сировина використовується при виробництві фанери, сувенірної продукції, картонної упаковки та багато іншого.

Раніше деревообробним підприємствам потрібно було шукати відповідального постачальника лісо сировини технічного призначення, укладати з ним контракт і купувати продукцію за цінами, які встановлювало керівництво лісгоспу. У багатьох  випадках поставка супроводжувалася вимаганням хабару або відмовою прямої поставки без посередника. Посередник, в свою чергу, накручував ціну, що негативно впливало на собівартість готової продукції деревооброблювального комбінату.

Продаж лісосировини через онлайн платформу ProZorro.Sale виключає посередників та дає можливість покупцям укладати прямі угоди з лісгоспами. За допомогою прийняття відповідних постанов та законів, держава зобов’язала крупні партії лісо сировини реалізовувати через відкриті онлайн торги. Таким чином, держава почала отримувати набагато більше прибутку у вигляді податку від лісозаготівельної галузі (раніше багато угод укладалося через тіньові схеми).

Як купити техсировину мл через Прозорро

Етапи придбання технічної лісо сировини м’яких порід дерева на платформі Прозорро:

  • Аналіз ринкової інформації про реалізацію та рівень цін на техсировину мл. Більше корисної інформації можна прочитати на сайті https://sale.ueex.com.ua/news/tehsyrovyna-myako-lystyana-kupyty-na-onlajn-torgah-prozorro-sale.
  • Пошук даних про оголошені тендери з продажу деревини потрібної сортності та призначення. Проводиться по ключовим фразам чи словам.
  • Реєстрація на обраному аукціоні як учасника торгів. Формування своєї пропозиції. Виходячи з вимог продавця, продавець заявляє стартову вартість лоту (партії лісосировини), яка в процесі електронних торгів буде змінюватися учасниками.
  • В призначений час та дату прийняти участь в електронних торгах в режимі реального часу. Публічний аукціон проходить у три етапи (раунди), під час кожного з яких учасники можуть змінювати стартову цінову пропозицію на крок в діапазоні 0,5-3%.
  • Система або продавець обирає переможця торгів. Якщо інші учасники будуть незгодні з результатами аукціону (наприклад, продавець обрав учасника з явно невигідною пропозицією), вони можуть оскаржити рішення, звернувшись до адміністрації ресурсу чи у відповідні державні контролюючі органи.