ProZorro. 5 найкращих закупівель грудня 2020


  Авжеж, це було складно. Розглянуто більш ніж 1000 кращих закупівель минулого року. Більшість учасників були представниками держзамовників відділів освіти, медицини та міських рад.

Переможцями стали представники Нацбанку, «Медичні закупівлі», Укргазвидобування, відділ освіти Житомира та міська рада Менського району.

Переможці обов’язково повинні були дотримуватися певних критеріїв, а саме:

  1. Економія коштів платників податків;
  2. Конкуренція учасників на аукціонах;
  3. Велика кількість учасників на аукціоні.

5 місце

Менська міська рада Чернігівської області провела аукціон, в якому прийняли участь 16 представників.Аукціон проводився з приводу проведення топографо-геодезичних робіт. А точніше, складання головного плану села Дягова.

Ціна, яка передбачалася на тендері, становила близько 124 тисяч гривень.

В результаті активних торгів і наполегливості, вартість договору близько 44 тис. гривень. Можна відзначити, що для даного ФОПа ця перемога є першою за весь час. Було близько 11 невдач в різних аукціонах.

4 місце

На четвертому місці закупівля автомобілів швидкої допомоги.Закупівля відбувалась без використання електронної системи.

У грудні медзакупівлі законтрактували чотири типів автомобілів швидкої. Підприємство,перед підписом договорів, зайнялося аналізом ринку та оголосило чотири закупівлі на один автомобіль.

На данні торги відреагували шість фірм, якими запропоновано більш низькі ціни. Незабаром медичні закупівлі вели переговори.

В результаті — 5 договорів на 416 автомобілів.Завдяки цьому медичні закупівлі заощадили близько 180 млн гривень, а це цілих 25%.

3 місце

На третьому місці -відділ освіти Житомирської адміністрації.На даному аукціоні змагалися дуже багато учасників.

Торг йшов на 1.000 л антисептика за 200 тис гривень. Звичайно це дорого. Але переможцем став завод «Коагулянт» в Запорізькій області. Ціна склала 200 гривень за 5 л антисептика. А це на 50% дешевше.

2 місце

Друге місце посіла філія Укргазвидобування.

Заявлена вартість даного торгу 423 тис грн. Торг йшов за чотири види захисних щитків для електрозварювання. Так договір підписали на 58 000 000гривень, а це 86% економії.

1 місце

А лідером кращих закупівель став ніхто інший як Національний банк України. Банк закупив медичні маски ціною 85 коп. за штуку, провів торги. В результатіНацбанкзаощадив близько півмільйона. А що чимало!

Ще багато цікавого на сайті асоціації «Біржові та електронні майданчики» aeaep.com.ua.