Переваги участі в торгах по малій приватизації


Проведення торгів по малій приватизації майна – це вже нормальне явище, яким важко когось здивувати. Ще декілька років тому, система ПроЗорро могла запропонувати лише можливість проведення державних закупівель. З часом, спектр послуг постійно розширювався й зараз у кожного користувача є реальна можливість спробувати себе в самих різних типах торгів. 

Один з цікавих варіантів – це мала приватизація майна. Говорячи простими словами, мова йде про перехід прав власності майном від держави до приватного обличчя. Щоб взяти участь в таких торгах, потрібно попередньо обрати електронний майданчик, який дозволить вам це зробити. 

Один з таких сервісів – це УУБ. Якщо у вас є бажання дізнатися ще й про інші майданчики, що акредитовані в системі ПроЗорро, то це можна зробити на сайті megasale.com.ua.

Чому майно виставляється на малу приватизацію

Питання більш ніж актуальне й дати на нього відповідь не так важко, як може здаватися на перший погляд. 

Є відразу декілька причин, чому подібні торги все ще актуальні, до них можна віднести:

  • Зацікавленість користувачів – не кожен підприємець має бажання відкривати свій бізнес шляхом занесення хабара. Найбільш легальним методом є участь в торгах, де постійно виставляються лоти, в яких може взяти участь будь-хто;
  • Нерентабельність – не важко здогадатися, що якби підприємства та різні об’єкти нерухомості були важливими для конкретної організації, то вони б не виставлялися на торги. При цьому, приватні обличчя завжди мають можливість використовувати це майно й отримувати з нього прибуток;
  • Вартість майна – не секрет, що формат торгів дозволяє значно зекономити на придбанні подібного майна, відповідно, в учасників аукціону є реальна можливість отримати цікаве майно за досить невелику суму.

На сьогодні, українська універсальна біржа вважається одним з найбільш цікавих сервісів, що пропонує величезну кількість торгів, пов’язаних з малою приватизацією. 

Важливо нагадати, що для отримання високих шансів на перемогу в торгах недостатньо просто подати заявку на участь. Ви повинні її ще правильно оформити, подати в чітко вказаний термін, підтвердити свої дії наявністю всіх важливих документів й так далі. Всі ці моменти є важливими й забувати про них не зовсім рекомендовано. Якщо ж виникають якісь питання, то по ним завжди можна проконсультуватися з технічною підтримкою.