Арештоване майно


Примусовий продаж майна боржника здійснюється за виконавчим провадженням через електронні торги. Будь-яка зацікавлена особа має право ознайомитись з виставленими пропозиціями та обрати товар на електронному торгівельному майданчику УУБ http://uub.in.ua , який має спеціальну акредитацію. Торги відбуваються в дистанційному режимі, тому взяти участь в онлайн-аукціонах має можливість будь-який учасник, незалежно від фактичного місця перебування.

Умови участі

Ознайомитись з переліком арештованого майна мають можливість як зареєстровані, так і не зареєстровані користувачі. Майданчик працює цілодобово, тому зацікавлені особи обирають зручний час для користування.

Кожна пропозиція супроводжується ретельним описом, в якому зазначаються:

  • умови угоди;
  • розмір гарантійного внеску;
  • початкова вартість;
  • показник покрокової ставки.

Страховий платіж здійснюється до початку торгів. Важливо завчасно зробити внесок (рекомендується здійснювати оплату за 1-2 дні до початку торгів). Система автоматично відкриває дозвіл до участі в торгах.

Якщо по завершенню торгів визначено переможця, формується спеціальний протокол, який виставляється у вільному доступі, персоніфікований варіант завантажується в особистий кабінет учасника.

У разі отримання перемоги розмір платежу зараховується як частина вартості, визначеної для конкретного арештованого майна. Іншим учасникам внески повертаються.

Якщо торги не відбуваються, лот отримує відповідний статус.

Експертна підтримка

Сучасна система ProZorro є доступною для учасників. Вона приваблює простим та зрозумілим алгоритмом проведення. На всіх етапах аукціонних торгів гарантується експертна підтримка. Персональний менеджер надасть розгорнуті відповіді на всі запитання, допоможе створити та надіслати заявку, поділиться дуже корисними професійними порадами.

На офіційному сайті Української універсальної біржі http://uub.in.ua  запропонована інтуїтивно легка для користування навігація. Є також фільтри, які значно полегшують пошук лотів, які відповідають зазначеним параметрам. Також в особистому кабінеті своєчасно оновлюється інформація щодо аукціонів, для участі в яких користувач зареєструвався.

Торгівельний майданчик Української універсальної біржі http://uub.in.ua  гарантує прозорість та легальність проведення торгів, зрозумілі та зручні умови участі.