Незалежна оцінка нерухомості від спеціалістів у м. Дніпро


У м. Дніпро послугою незалежної оцінки користуються державні та приватні установи. У разі продажу або здачі в оренду певних активів, необхідно встановити точну ринкову ціну. Професіонали Української Універсальної біржі здатні провести процедуру швидко та точно, без затримок.

Процес проведення незалежної оцінки на Українській Універсальній біржі

Експертна оцінка приміщень потрібна представникам великого та дрібного бізнесу. Щоб замовити послуги у Дніпрі через УУБ комунальні або державні підприємства повинні підготувати документи у вигляді довіреності, заяви на оцінку, правовстановлюючих документів, технічної документації та інші. В деяких випадках знадобляться додаткові документи.

Для більш точної інформації слід ознайомитися з даними на сайті Української Універсальної Біржі https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/zamovyty-otsinku-neruhomosti-u-dnipri/.

Незалежна оцінка землі у м. Дніпро через Українську Універсальну біржу

Визначити вартість землі потрібно обов’язково, якщо планується продаж ділянки, оренда або дарування об’єкта, який знаходиться у власності приватної особи.

Якщо земля знаходиться у власності держави або комунального підприємства, потрібно дотримуватися чітко встановлених процедур для їх купівлі.

Експертну грошову оцінку землі можуть замовити юридичні та фізичні особи. Для перших існують певні нюанси. Це зв’язано з тим, що подібні активи використовуються для різноманітних цілей: промислового та комерційного типу.

Частіше за все фахівці Української Універсальної біржі отримують замовлення на оцінку майна, якщо клієнт планує:

  • Укласти угоду на продаж або купівлю ділянки землі.
  • Викупити майно.
  • Надати докази в судовій справі.
  • Оформити житло в кредит.
  • Взяти об’єкт на баланс та указати це в бухгалтерській документації.
  • Змінити профіль своєї компанії, припинити діяльність.
  • Сформувати статутний капітал організації.
  • Залучити сторонніх інвесторів з допомогою чіткого та правильного бізнес-плану.

Спеціалісти УУБ здатні оцінити транспорт, приватну нерухомість, земельні ділянки, рухоме та нерухоме майно. Експерти дадуть точну відповідь на всі запитання, проконсультують та опишуть всі нюанси оцінювання. Також вони підкажуть, які документи потрібні в залежності від ситуації.