Викуп боргу у банку треті особою


Саме на інноваційному майданчику «Прозорро.Продажі» проводяться публічні торги з реалізації майна банків. Торги також проходять ефективно, тобто кожен лот реалізується. Крім того, громадськість може в будь-який час спостерігати за перебігом торгів. В цьому і полягає принцип відкритості. Зрозуміти принцип роботи, про проведення аукціонів, і стати учасником одного з торгів можна на сайті uub.in.ua.

«Прозорро.Продажі» — сучасний електронний сервіс, який здійснює роботу на території України, в роботу якої входить продаж не тільки приватного, або комерційного, а й державного майна. Крім того, До роботи аукціонів залучені не тільки юридичні, а й фізичні особи. З 2019 року було проведено велику кількість вигідних угод, сума яких перейшла за кордон 900 мільярдів гривень.

Платформа володіє достоїнствами в порівнянні з аналогічними способами:

· Ставлення, яке утворилося на довірі;

· Стати учасником аукціону можуть і фізичні і юридичні особи;

· Використання інноваційних технологій;

· Всебічний контроль;

· Користування програмою просте, тому кожен зможе розібратися;

· Вигідні умови проведення торгів.

Порівняно недавно публічні торги проводяться не з публічного шляху, коли спосіб реалізації був недієвим і недоступним для відкритого доступу. Сучасний механізм проведення торгів дало можливість користувачам застосовувати повний пакет послуг на ліцензійному рівні.

«Українська універсальна біржа» — електронна біржа, яка має відкритий доступ до системи «Прозорро.Продажі».

Після проходження реєстрації на сайті, користувачі можуть не тільки брати участь в торгах, а й отримувати тільки актуальну інформацію про події на торговій біржі.

Якщо людині потрібна будь-яка допомога з приводу сайту, покупки і продажу, він може в зручний для нього час звернутися в службу підтримки, яка в свою чергу швидко і детально допоможе з виниклою проблемою. Також є можливість подивитися докладні відео-уроки на YouTube каналі біржі.