Україна: відкриті торги


Шість років тому, після того як «старі й непрозорі» аукціони застаріли (вони проводяться в закритих місцях і з певною кількістю клієнтів), почалася сучасна ера електронних торгів — Сетам і Prozorro.

З 2015 року ДП «Сетам» з великим тріумфом проводить тендери з продажу арештованих активів та арештованого майна, майна торгових організацій та приватних компаній. Такий дизайн цифрових аукціонів вважається офіційною організацією в міністерстві країни. Основним завданням підприємства є сприяння збуту товарів у системі організації обов’язкового виконання вироків судів та рішень інших органів.

За всі 6 років існування співробітникам компанії вдалося з великим тріумфом провести 68 553 торги, кінцева ціна яких становить 14,1 млрд грн. 85 116 учасників встигли зареєструватися. Достовірні цифри свідчать про те, що організація вважається прозорою і новим сайтом, якому довіряють багато представників бізнесу.

Setam — на відстані не є ексклюзивним українським сайтом, де дозволено продавати конфісковане майно та конфісковані активи. Передача майна здійснюється фізичними та юридичними особами. Виявляється, лише за підтримки цього порталу можна придбати майно, арештоване після вироку суду.

Ліс на аукціоні Прозорро

Великою перевагою інтернет-аукціонів з продажу необробленої сосни є те, що, звичайно, кожна інформація, пов’язана з ними, відрізняється високим рівнем безпеки, і взяти участь в аукціоні може кожен, хто хоче взяти участь в аукціоні. Усі надані дані про день заходу, компанію-організатор, переможця та вартість легко перевіряються, при необхідності оскаржуються.

Крім того, всі вищезазначені дані вносяться в інтегрований електронний контроль лісоматеріалів, який контролює його рух та використання лісових джерел на вищому ярусі, починаючи з дня рубки до продажу дерева на аукціоні. Сервіс зроблений не так давно.

Реалізація лісоматеріалів, які не пройшли переробку на онлайн-торгів Прозорро. Продаж надзвичайно економічно вигідний і для лісового господарства, і для держбюджету, а для простих людей зрозумілий і простий.

Прийом та продаж необробленої деревини на відкритому аукціоні Української енергетичної біржі.

При необхідності проводити добре організовані відкриті онлайн-аукціони в системі Прозорро слід звернути увагу на їх основні переваги. Серед них особливо значущими є об’єктивність і прозорість. На кожному етапі виконуваних робіт проводиться найсуворіший контроль. Саме цей факт сприяє відсутності різноманітних шахрайських схем і нерозділених учасників. Якщо є необхідність отримати доступ до безмежного перегляду лотів та вибору особливо підходящих варіантів, необхідно зареєструватися на новому джерелі сучасності – Українській енергетичній біржі. Реєстрація займає кілька хвилин.

Визначення переможця відбувається сумлінно та прозоро, інформація про «анонімних» учасників засекречена. Здорова конкуренція – ще одна перевага відкритої торгівлі. З набуттям чинності Указу, в якому зазначено, що лісгоспи зобов’язані продавати фіксовану частину своєї продукції природним шляхом за підтримки системи Прозоро. Продажі, усі підписані договори стали надзвичайно сумлінними та прозорими. Слід зазначити, що це джерело є ефективним і дорогим інструментом, який дозволяє боротися з корупцією.

Земельні тендери почали проводитися на українській території з 1 липня. Для українських громадян така зміна важлива. Завдяки чому без виникнення перешкод можна купити ділянку землі на прозорих аукціонах в системі Прозорро. Наведені аукціони проводяться на сайтах з громадським доступом.

Раніше придбати ділянку землі не було можливо через чинного мораторію. Більшість українців з нетерпінням чекали внесення змін до Закону України. 

Якщо відбудеться невиконання законів прозорих торгів, то це швидко стане підтверджено розголосу широкому колу осіб. Важливим перевагою таких аукціонів є те, що ділянка землі можливо продати за значно високою вартості. Виставити на реалізацію ділянку землі можна прямо зараз. Щоб це зробити необхідно здійснити просту реєстрацію на будь-якому веб-ресурсі, працюючого в системі Прозорро. Продажі. До наведеного ресурсу відноситься Українська універсальна біржа. Минулі реєстрацію учасники по праву вже оцінили роботу такої біржі. 

 Для того, щоб придбати землі на порталі УЕБ потрібно зробити такі кроки: 

  1. З переліку підібрати землю.
  2. Поставити свою пропозицію на вподобаний лот. 
  3. Збільшувати грошову ставку.
  4. Стати переможцем.
  5. Скласти договір. 

Якщо раптом тендер не відбудуться через невиконання правил біржі, то призначається інша дата по даному лоту. Більше про торги розміщено інформації на сайті sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property.