Торги на УУБ – круглі лісоматеріали


Деревина виконує безліч важливих функцій в житті людей. Вона регулює важливі процеси: вологість, якість води, навколишнє середовище, ослаблення вітру, зниження забруднення і добриво рослин. Деревина сприяє фотосинтезу, влаштуванню грунту і руху речовин і компонентів.

Різні види деревини використовуються в якості їжі, палива, волокон, спадкових активів, біохімічних речовин для створення характерних фармацевтичних препаратів, шедеврів і культури, включаючи деревину для створення меблів, поліпшень і моделей.

Групування круглої деревини

Круглий ліс ділиться на величезний, середній і маленький. Цей поділ залежить від відстані поперек відсіку для зберігання і його довжини. Первинний збір включає в себе колоди товщиною не менше 8 метрів для хвойних дерев і 5 метрів для листяних дерев, хвойні колоди від 2,5 до 8,9 метрів і міцні колоди від 2,5 до 5,9 метрів.

Для деревини середнього розміру верхня ширина повинна бути в будь-якому випадку 6 сантиметрів, а нижня-25 сантиметри.

Нижня ширина маленького дерева досягає 6 сантиметрів, а верхня — близько 8 сантиметрів. Поділ круглого лісу також існує через його мотивації.

Утилізація круглої деревини

Кругла деревина купується для двох цілей — для обробки в меблевій або іншій промисловості, для використання в циклах або для використання в грубих конструкціях — наприклад, для брусків або колон. Найвідомішими круглими хвойними породами є сосна і модрина . Проте, в тому випадку, коли ми говоримо про листяних деревах, це включає в себе дуб, бук, в’яз, і березу.

Круглу деревину можна швидко утилізувати або виготовити асортимент виробів: меблеві деталі або конструктивні столярні деталі. Все залежить від сорту дерева.

Як продати круглий ліс?

Торгувати деревиною більш ніж можливо, Вам більше не треба турбуватися про те, як продати деревину вигідно, та не потрапити у лапи шахраїв.

Хто може продавати круглий ліс

Будь-яка організація, що має доступ до УУБ, може продавати круглий ліс або інший вид деревини. Як правило, це лісогосподарські підприємства. Для цього вам не потрібно збирати тонни записів, шукати організацію, якій потрібен круглий ліс. З цими питаннями покінчено. Вам просто потрібно зареєструватися на сайті УУБ sale.uub.com.ua і використовувати допомогу підготовлених фахівців. Завдяки вигідному електронному адмініструванню будь-який бажаючий може швидко взяти участь в електронному продажу Prozoro і продати свій товар за ринковими цінами.

Інструкція з продажу круглого лісу-дуба, сосни та інших дерев можна знайти на офіційному сайті УУБ. Перейдіть за посиланням, та дізнайтесь більше про торги: https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-kruglyak-sosny-na-prozoro-prodazhi