Продаж соснових виробів на сайті УУБ


Пропозиція натуральних пиломатеріалів, зокрема пиломатеріалів хвойних порід, стала однією з найважливіших торгівProzorro. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті uub.in.ua.

Особливості

Що стосується розвитку тіньового ринку лісових масивів, фахівці вирішили перенести пропозицію натуральних пиломатеріалів на УУБ. Досі це стосується тільки величезних рейнджерів, зарплата яких перевищує 7 мільйонів гривень.

Хвойніпороди –сирий матеріал, який використовується для благоустрою та внутрішнього і зовнішнього будівництва приміщень.

Відомі породи дерев для цього – сосна. Вони ростуть швидше листяних дерев, отже, їх вартість нижче.

Для того, щоб почати продаж деревних необроблених матеріалів в електронному майданчикуProzoro.Sale, необхідно зареєструватись на біржі, та подати документи.

Гарантії сайту «Української універсальної біржі» дають настанови щодо зарахування та розміщення даних. Фахівці допомагають завершити угоду і визначають переможця закриття. Адміністрування безкоштовно для всіх учасників торгів.

Покрокова інструкція з купівлі або продажу пиломатеріалів хвойних порід на Prozoro.Sale

Будь-яка людина, якій необхідно купити лісові матеріали, може зробити це через УУБ. Перед цим потрібно ознайомитись з Умовами закупівлі. Електронна біржа представляє підтримку протягом всього часу торгів. Після розгляду вашої заявки, ви отримаєте підключення до сторінки продажу. Сайт зобов’язаний швидко попередити своїх покупців про пропозицію.

Фонд Української універсальної біржі несе відповідальність за небажану відправку з’єднань для зацікавленості у продажу і забезпечує клієнтам надійну спеціалізовану допомогу.

Дані про учасників продажу та їх кількість не відомі до кінця закриття. Коли структура визначає переможця торгів, запускається техніка підтвердження. Трохи пізніше відзначається угода.

Актив Української універсальної біржі вже більше чотирьох років веде розумні і відкриті продажі, що приносить прибуток двом бізнесменам і державі. Ми створили всі умови для вигідного використання нашого фонду.

На сайті uub.in.ua ви знайдете більш детальну інформацію.