Купівля-продаж фансировини для стругання на Прозорро


Купити сировину для виготовлення фанери за справедливими цінами можна на ресурсі Прозорро.Продажі. Це зручна онлайн платформа державних закупівель, на якій державні та комунальні підприємства продають та купують сировину, готові товари, замовляють роботи чи послуги. Електронна система ProZorro.Sale співпрацює з рядом електронних акредитованих електронних бірж – такими, як Українська Універсальна Біржа (УББ). Перейти на сайт можна за посиланням sale.uub.com.ua. На УУБ можна отримати інформацію про нові тендери, особливості підготовки та проведення публічних аукціонів.

Що таке фансировина та де вона застосовується

Фанерна сировина широко застосовується при виготовленні меблів та іншої продукції. Фансировину отримують з технічної деревини, кругляків 1 та 2 сорту. З лісо сировини такої категорії випилюють бруси (ванчеси), які потім на спеціальному обладнання розпускають на тонкі шари шпону. Струганий шпон повторює натуральну текстуру деревини, що виглядає дуже природно та красиво. Шпон використовується для виготовлення деревних плит, з яких потім виробляються деталі корпусних та м’яких меблів, матеріали для декору та оздоблення. Для виготовлення фансировини колоди розпилюються та розколюються на чурбаки від 1,3 до 2,54 м або на кряжі у середньому по 4,8 м.

Як придбати фансировину на ProZorro

Для купівлі фанерної сировини через сервіс публічних державних закупок, потрібно зареєструватися на сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-fansyrovyny-u-systemi-prozorro-sale. На Українській Універсальній Біржі можна отримати інформацію про тендери від лісозаготівельних компаній та лісогосподарств України. На партнерському акредитованому ресурсі можна знайти корисну інформацію про процедуру підготовки та участі у відкритих аукціонах.

Етапи участі у електронних торгах на онлайн ресурсі Прозорро:

  1. Пошук лоту, який відповідає вимогам по сортності, якості, обсягу (від 150 кубів). Пошук у системі Прозорро потрібно вести по коду CPV (Common Procurement Vocabulary), який відповідає класифікатору ДК 021:2015 (Єдиному закупівельному словнику).
  2. Подача заявив на участь. При подачі заявки на Прозорро потрібно вказати початкову ціну, форму конфіденційності (приватний, публічний документ), завантажити необхідні документи, які вказані ініціатором аукціону.
  3. Підпис заявки електронним цифровим підписом. Якщо всі пункти виконано правильно, то на електронну пошту чи у особистий кабінет прийде підтвердження.
  4. У призначений час прийняти участь у відкритих електронних торгах. Коли стартує аукціон, учасники бачать цінові пропозиції інших учасників. Он дайн торги проходять у три раунди, і під час кожного раунду учасник може коригувати початкову вартісну пропозицію на 0,5-3%.
  5. Після завершення всіх раундів обирається переможець, з яким продавець (державні, комунальні чи приватні підприємства) укладає контракт. Якщо переможець по будь-якій причині не може виконати умови контракту, то проводиться потворний аукціон (чи приймається інше рішення).