Світ неділя, 31 травня 2026 06:49 Світ Саратовський НПЗ знову зазнав масованої атаки – соцмережі5 Коментувати Роздрукувати
Місто Саратов, де розташований нафтопереробний завод, 31 травня зазнало атаки.
Влучання зафіксовані саме на російському промисловому об’єкті, який є військової ціллю. Подробиці повідомили у Telegram-каналі Exilenova+.
Удар, ймовірно, припав на установку ізомеризації, як йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУР показало відео ударів по російській логістиці на окупованих територіях
Губернатор Саратовської області Роман Бусаргін у Telegram-каналі заявив про атаку дронів. З його слів, нібито є пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури. На місцях працюють усі профільні служби, а постраждалих немає.
Фото: Telegram-канал Exilenova+



















Цю новину коментували post